Medewerkers

Welkom bij Volvo Reede, de officiële Volvo dealer van de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit onze showroom en werkplaats in Amerongen heten onze medewerkers u van harte welkom bij Volvo Reede. Onderstaand vindt u een overzicht van onze medewerkers met hun contactgegevens.

Hans Zumbrink

Directeur

hans@reede.nl

Andre van Doorn

Hoofd verkoop

andre@reede.nl

Henry Zumbrink

Verkoop

henry@reede.nl

Robert van Vliet

Werkplaats ondersteuning

robert@reede.nl

Giel van Os

Magazijn manager

giel@reede.nl

Jan van Walsem

Werkplaats ondersteuning

jan@reede.nl

Barbara Schouwstra

Receptie

barbara@reede.nl

Martin van Dam

Schade afdeling

schade@reede.nl

Jan Methorst

Persoonlijke Service Monteur

janm@reede.nl

Tjerk Baan Hofman

Persoonlijke Service Monteur

tjerk@reede.nl

Ryan Meulenberg

Persoonlijke Service Monteur

ryan@reede.nl

Nigel van Groningen

Persoonlijke Service Monteur

nigel@reede.nl

Oscar Celectri

Poets afdeling

Joost Loggers

Persoonlijke Service Monteur

joost@reede.nl

Faas Lokhorsts

Persoonlijke Service Monteur

faas@reede.nl

Brian Crabbendam

Persoonlijke Service Monteur

brian@reede.nl

Alie van de Hoofdakker

Administratie

alie@reede.nl

Reacties zijn gesloten.