Medewerkers

Maak kennis met onze medewerkers

Welkom bij Volvo Reede, de officiële Volvo dealer van de Utrechtse Heuvelrug. Vanuit onze showroom en werkplaats in Amerongen heten onze medewerkers u van harte welkom bij Volvo Reede. Onderstaand vindt u een overzicht van onze medewerkers met hun contactgegevens

Hans Zumbrink

Directeur

hans@reede.nl
Andre van Doorn

Hoofd verkoop

andre@reede.nl
Henry Zumbrink

Directeur

henry@reede.nl
Robert van Vliet

Werkplaats ondersteuning

robert@reede.nl
Giel van Os

Magazijn manager

giel@reede.nl
Jan van Walsem

Werkplaats ondersteuning

jan@reede.nl
Martin van Dam

Schade afdeling

schade@reede.nl
Brian Crabbendam

Persoonlijke service monteur

brian@reede.nl
Jan Methorst

Persoonlijke service monteur

janm@reede.nl
Tjerk Baan Hofman

Persoonlijke service monteur

tjerk@reede.nl
Ryan Meulenberg

Persoonlijke service monteur

ryan@reede.nl
Nigel van Groningen

Persoonlijke service monteur

nigel@reede.nl
Oscar Celectri

Poets afdeling

oscar@reede.nl
Joost Loggers

Persoonlijke service monteur

joost@reede.nl
Faas Lokhorst

Persoonlijke service monteur

faas@reede.nl
Aline van de Hoofdakker

Administratie

alie@reede.nl
Barbara Schouwstra

Receptie

barbara@reede.nl